Folie okienne

Poniżej przedstawiamy rodzaje folii samochodowych GLOBAL:

Folie okienne GlobalQDP 05, 20, 30, 40, 50
Czarny nierefleksyjny kolor. Czysty, krystaliczny obraz. Folie te nie powodują zakłóceń dla fal komórkowych, GPS i fal radiowych.
QDP ABG 05, 20 – ATEST NIEMIECKI
Specjalna oferta folii QDP GLOBAL z nadrukiem laserowym co 40 cm po dwóch stronach brzegów folii dla klientów mających zarejestrowane samochody za zachodnią granicą Polski. Do folii dodajemy także książeczkę ATEST TUV.
CH HP GLOBAL 05, 15, 30, 50
Głęboka czerń metalizowana. Czysty, krystaliczny obraz. Folie mają świetne parametry redukcji promieni słonecznych.
CH HP GLOBAL ABG 05, 15, 30 – ATEST NIEMIECKI
Specjalna oferta folii CH HP GLOBAL z nadrukiem laserowym co 40 cm po dwóch stronach brzegów folii dla klientów mających zarejestrowane samochody za zachodnią granicą Polski. Do folii dodajemy także książeczkę ATEST TUV.
BLACK PREMIUM 05, 15, 35, 50
Uzupełnienie oferty folii GP PREMIUM o kolor szaro/zielony o żywszych, bardziej naturalnych odcieniach. Folie te są foliami nierefleksyjnymi, dającymi krystaliczny obraz. Poliester jest na tyle miękki, że pozwala w łatwy sposób rozprasować ewentualne zagięcie na folii tak, że nie jest ono widoczne z zewnątrz samochodu.
GP PREMIUM 05, 20, 30, 50
Głęboka czerń nierefleksyjna. Czysty, krystaliczny obraz. Folie posiadają grubą warstwę kleju, który potrafi naprawić błędy, występujące podczas montażu folii – kurz zatapia się w grubej warstwie kleju i nie jest widoczny z zewnątrz zamochodu, a poliester jest na tyle miękki, że pozwala w łatwy sposób rozprasować ewentualne zagięcie na folii tak, że nie jest ono widoczne z zewnątrz auta.
GREEN PREMIUM 20, 30, 50
Kolorowe folie premium w kolorze zielonym. Imitują oryginalne szyby.
BLUE 30 PREMIUM
Kolorowe folie termokurczliwe (HP) w kolorze niebieskim. Podkreślają indywidualny styl samochodu.
BRONZE PREMIUM 15, 35
Kolorowe folie samochodowe premium w kolorze brązowym. Nadają się również jako przyciemniane folie brązowe na szyby w drzwiach wejściowych domów i mieszkań.